Web Tasarım

Ankara Weez Web Tasarım

Markanızın Analizi

Hazırlanmasını istediğiniz internet sitenizin tasarımı ve görselliği için markanızı ve hedef kitlenizi analiz ediyoruz. Buna ek olarak markanızın veya işletmenizin rakiplerin reklam gücünü ve web sitelerini analiz ederek neler yapılması gerektiği konusunda sizlere raporlama yapıyoruz.

Ankara Weez Web Tasarım

Web Site Tasarımı

Güncel teknoloji ve görsel trendlere uygun olarak web sitenizin renklerini,ikonlarını ve fotoğraflarını hazırlayarak kodlamasını gerçekleştiriyoruz. Buna ek olarak internet sayfaınızda yer alan biyografiler, hakkımızda yazıları, formlar, anketler ve hizmetlerimiz yazılarında içerik üretiyoruz.

Ankara Weez Web Tasarım

Web Site SEO Hizmeti

İnternet sitenizi tasarımını ve kodlamasını hazırlarken sizleri arama motorlarında ön plana çıkaracak şekilde temel SEO hizmetini uyguluyoruz. Bunlar arasında: META tag'ler, tıklama başı ödeme, sosyal medya, blog oluşturma, anahtar kelime tespiti, internet sitesi sıralaması, web trafik analizi, HTML başlıkları, Alt etiketleri, title'lar, rakip analizleri, link inşası, Google Analytics kullanımı.

Ankara Weez Web Tasarım

Weez İçerik Paneli

Web sitelerinizde kod ile uğraşmadan rahatlıkla haber ile duyuru ekleyebileceğiniz ve içerik değiştirebileceğiniz Weez Paneli ücretsiz entegre ediyoruz. Entegre sonrasında panelimizin internet sitenizde nasıl kullanıldığı konusunda eğitim kitapçığı veriyor ve kullanımı anlatması için ekibimizden birini görevlendiriyoruz.

Web Site Tasarımı İlkemiz

Bizi seçen değerli kişi ve kuruluşları gelişimimiz ve ilerlememizde birer paydaş olarak görüyor, kişiye özel bire bir hizmet anlayışı dışında "seri üretim" şeklinde bir anlayışı kabul etmiyoruz.

Web Site Tasarımlarımızdan Bazıları

Tüm İşlerimiz İçin

Nereden İlham Alıyoruz?

"Odaklanma ve basitlik! Bu her zaman mantralarımdan biri olmuştur. Basit, karmaşıktan daha zor olabilir. Bir işi basitleştirmek için düşüncelerinizi sadeleştirmeniz gerekir. Bu da çok çaba gerektirir. Ancak sonunda buna değecektir, çünkü o noktaya vardığınızda, dağları yerinden oynatabilirsiniz."
Ankara Weez Web Tasarım

Steve Jobs

Apple Kurucu Ortağı

Web Tasarımda Referanslarımızdan Bazıları

Web tasarım alanında hizmet verdiğimiz değerli referanslarımıza bizleri seçtikleri için teşekkür ederiz.

Tüm Referanslar
Ankara Weez Web Tasarım
Ankara Weez Web Tasarım
Ankara Weez Web Tasarım
Ankara Weez Web Tasarım