Sık Sorulan Sorular

Weez Hakkında Sık Sorulan Sorular

Weez Studio'nun kim olduğu, verdiğimiz hizmetlerin kalitesi, reklam ve tanıtıcı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilerin hepsini burada bulabilirsiniz.

Weez Studio Kimdir?
Weez Kimdir?
Weez Creative Studio, Ankara'da sektörde tecrübeleri olan yakın arkadaşlar tarafından kurulmuş bir tasarım ve yazılım atölyesidir.
Neler Yaparız?
Weez Neler Yapar?
Weez Studio'nun faaliyet alanları arasında web tasarım, yazılım, grafik tasarım, fotoğraf, video, seo, sosyal medya yönetimi hizmetleri bulunmaktadır.
Grafik Tasarım sürecinizde nasıl bir yol izliyorsunuz?
Weez Neler Yapar?
Öncelikle detaylı olarak müşteri taleplerini alıp analiz ediyor, müşterinin marka değeri ve kurumsal kimlik istemi doğrultusunda hazırladığımız üç adet taslak kurumsal kimlik tasarımını müşterimize sunarak geri dönüşünü alıyoruz. Gerekli düzeltmeleri yaparak yeniden müşterinin onayına sunuyoruz. Son olarak tasarımda mutabık kalarak işi sonlandırıyoruz.
Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara çıkmak için ne yapmalıyım?
Weez Neler Yapar?
Seo'yu kapsamlı olarak ele alıyoruz. Web sitenizi en güncel Google Seo Yönergeleri'ne uygun olarak kodluyoruz. İçerik üretimimi aşamasında da SEO'nuzu arttıracak şekilde düşünüyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Ek olarak web sitenizin kodlarını SEO uyumlu hale getirmekteyiz.
SEO Nedir?
Weez Neler Yapar?
SEO, Search Engine Optimization'un kısaltmasıdır. Anlamı en basit ifadesiyle, web sitenizin içeriğinin ve kodununun arama motorunun anlayabileceği şekilde optimize edilmesidir.
Yazılım ve Web Sitelerinde Hangi Teknolojileri Kullanıyorsunuz?
Weez Neler Yapar?
HTML5, CSS3, Jquery, Ajax, JavaScript, AngularJs, Bootstrap Framework, Android Studio, Objective-C, C, C++, C# gibi birçok teknoloji ve yazılım dillerinden yararlanıyoruz.
Hangi Platformlarda Yazılım ve Uygulama Geliştiriyorsunuz?
Weez Neler Yapar?
Microsoft OS, Android, IOS ve web platformlarında uygulamalar geliştirebiliyoruz. Fikirlerinizi getirin ve onları gerçeğe dönüştürelim.
Hangi alanlarda fotoğraf ve video hizmetleri veriyorsunuz?
Weez Neler Yapar?
Ürün, stüdyo çekimi,işyeri çekimleri, portre, mekan, etkinlik, organizasyon, kongre, düğün ve özel günleriniz için video ve fotoğraf çekimi hizmetlerimiz mevcuttur.
İşin Tesliminden Sonra Ne Gibi Destek Hizmetleri Sunuyorsunuz?
Weez Neler Yapar?
Web site hizmetlerimizde ve program ile yazılım geliştirmelerimizde işin niteliğine göre 1 yıl ücretsiz destek ve bakım hizmeti sunuyoruz.
Ankara Dışında Bir Şehirde İkamet Ediyorum, Hizmetlerinizden Nasıl Faydalanabilirim?
Weez Neler Yapar?
Yazılım, web site, fotoğraf veya video gibi ihtiyacınız ne olursa olsun mesafe veya sınır tanımadan, yanınıza geliyor isteklerinizi anlıyor ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunuyoruz.
Fiyat Politikanız Nasıl?
Weez Neler Yapar?
İstediğiniz ürün ve hizmetlere kalem kalem veya indirimli paket fiyatlarımızla teklif hazırlayıp tarafınıza sunuyoruz. Hedefimiz hiçbir zaman para konusunda sizleri ikna etmek olmadı, sizleri ikna etmeye çalıştığımız en önemli husus vereceğimiz kaliteli hizmettir.