Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya pazarlama sürecimiz, işletmenizin hedeflerine uygun bir sosyal medya pazarlama kampanyası almasını sağlayarak, markanızın ve işletmenizin bilinirliğini arttırır.
ÜCRETSİZ WEB SİTE ANALİZİ
Weez Ankara Sosyal Medya

Sosyal Medya Pazarlama Aşamaları

Sosyal medya yönetimini gerçekleştirirken dikkate aldığımız ilkeler
25%

Marka ve İşletme Analizi

Tüm sosyal medya pazarlamasında dokümantasyon oluşturmak için işletmenin, hedef kitlenin ve rakiplerin analizi yapılır.

25%

Strateji Oluşturmak

Hedeflenen amaç, satış veya takipçi sayısı alınır. Buna göre her bir sosyal medya platformu için (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest, Google+ vb) içerik oluşturulur. Son olarak ise geleceğe yönelik reklam stratejisi oluşturulur.

25%

Sosyal Medya Yönetimi

İçerik için hazırlanmış olan video, fotoğraf, grafik, kampanya ve yazılar planlı şekilde belirli saat ve günlerde paylaşılır. Markanın bilinirliğini arttırmak için sosyal medya reklamları yönetilir. Bu sayede kullanıcı ile sosyal medya hesapları arasında etkileşimler sağlanır.

25%

Analiz ve Raporlama

Sosyal medya hesaplarının gelişimi ve kullanıcı etkileşimi analiz edilir. Buna göre sosyal medya yönetimi açısından başta konulan hedeflerin mevcut durumununda gelinen aşamaları gösteren aylık raporlar kullanıcıya sunulur. Gelişim durumuna göre hazırlanan rapora göre yapılması ve arttırılması gereken içerikler tespit edilerek kullanıcıya sunulur.

Sosyal Medyada Popüler Olun!

Weez Ankara Sosyal Medya

İÇERİĞİNİZİ PAZARLAYIN

Marka veya işletmenizin değerini en iyi anlatan içeriklerin (video,fotoğraf,yazı vb) planlı bir şekilde kullanıcı etkileşimine sunmak

Bilgi Alın
Weez Ankara Sosyal Medya
Weez Ankara Sosyal Medya

SIRANIZI YÜKSELTİN

Sosyal medyada doğru içerik yönetimi ile kullanıcılarınızın marka veya işletmenizi tanımasını sağlayarak sıranızı yukarıya taşıyın.

Bilgi Alın

Nereden İlham Alıyoruz?

"Hiçbir zafer amaç değildir. Zafer, ancak kendisinden daha büyük bir amacı elde etmek için belli başlı bir vasıtadır."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu